Samyeli Catering

Ana Sayfa
Kurumsal
Hizmetlerimiz
Multimedya
İletişim

KURUMSAL

Firma Profili

Tecrübeli aşçılar, kimya mühendisleri ve deneyimli çalışanlar olmak üzere 15 kişilik bir kadrodan oluşan Samyeli Catering 10 yıldır catering alanında ürün ve hizmet sunmaya devam ediyor. Lezzet Esintilerini değerli müşterilerine sunmaya çalışan Samyeli Catering kaliteli, hijyenik, sağlıklı, lezzetli ve ev yemeği tadında yemekler tüketmelerini sağlıyor.

Samyeli Catering, Konya da tabldot yemek hizmeti, düğün yemeği, düğün pilavı ve hazır yemek hizmeti sunuyor. Kuruluş yılı itibariyle hızla gelişmekte olsan Samyeli Catering hazır yemek sektöründe profesyonel hizmet anlayışıyla müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunuyor.

Tabldot yemek alanında 450 kişiye hitap eden Samyeli Catering başarısının altında yatan sır disiplin, temizlik ve vaktinde hizmet vermek olmuştur. Seçtikleri ürünler, kaliteli hizmet tecrübeye sahip aşçıları ve personeli başarının anahtarını veren etkenler olmuştur. Müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile hazır yemek sektörünün kalite standarlarında bir firma olmayı amaçlayan Samyeli Catering daha uzun yıllar hizmet vermeyi hedefliyor.

Konya Tabldot Yemek,Tambdot Yemek Konya,Konya Yemek Fabrikası