Samyeli Catering

Ana Sayfa
Kurumsal
Hizmetlerimiz
Multimedya
İletişim

HİZMETLERİMİZ

Konya Yemek Fabrikası

Konya Yemek Fabrikaları yemek sektöründe önemli yere sahiptir. Günümüzde firmalar gün içerisindeki yemek ihtiyaçlarını belli bir nebze karşılar ve daha sonrasında Catering yani Yemek Fabrikalarına ihtiyaç duyarlar. En çok büyük illerde, iş hayatının yoğunluğundan dolayı aynı zamanda iş yerlerinin evlerden uzaklığı, çeşitli zamanlarda yemek yeme ihtiyacını pratik çözümler üretilmesini gerekli hale getirmiştir.

Özel sektörde çalışan çoğu kişi yemek ihtiyacını firma kuruluşunun çevresindeki restoranlardan karşılar. Aynı zamanda iş yerlerinin personel sayısı veya fiyatın daha uygun olması münasebetiyle kendi bünyelerinde öğle yemeği servisi vermeleri durumu gittikçe artmaktadır. Bunun haricinde, şehir merkezinde ya da yakınında restourant olmayan, bazı sanayi bölgeleri ya da büyük fabrikalar gibi işletmelerine Konya Yemek Fabrikası mutfak kurulumu ve yemek servisi gerekli bir hale gelmektedir.

Konya Yemek Fabrikası Son yıllarda gittikçe artan ihtiyaca bağlı olarak, hazır yemek sektörü gittikçe gelişmekte ve aynı zamanda irili ufaklı pek çok firma faaliyetinde de artış gözlenmiştir. Bu firmaların çalışma tutumları firmaların iç yapısında mutfak kurup yemekleri de burada hazırlayıp ve hazırladıktan sonra servis etmek ya da catering firmasının kendi içinde yapılan yemekleri direkt olarak servis etmek şeklindedir.

Gıda, yemek ve benzeri tüm alanlarda da olduğu gibi hazır yemek fabrikalarında hijyen oldukça önemli bir kriterdir. Konya Yemek Fabrikası uygulanması gerekli hijyen önlemlerinin dışında üretilmiş olan yemek çeşitlerinin de mikrobiyolojik açıdan sahip olması gereken farklı etkenler bulunmaktadır. Bahsi geçen etkenler ise Gıda ve Koruma Genel Müdürlüğü türk gıda Kodeksi'nde açıkça belirtilmiştir. Bu önemli noktalara dikkat edildiği vakit ortaya çıkan lezzetli yemekler şunu gösteriyor ki; Konya Yemek Fabrikası günümüzde çok güzel bir alternatiftir.