Samyeli Catering

Ana Sayfa
Kurumsal
Hizmetlerimiz
Multimedya
İletişim

HİZMETLERİMİZ

Konya Tabldot Yemek

Samyeli Catering, anne yemeği tadındaki lezzetli ve kaliteli tabldot yemeklerini porsiyon halinde hazırlamaktadır. Tabldot Yemek yiyen herkese karşı kısa zamanda kalitesini kanıtlayan Samyeli Catering, yemek piyasasında hazırlamış olduğu lezzetli ve kaliteli tabldot yemekleri ile hizmet vermeye özen gösteriyor.

Samyeli Catering Tabldot Yemek Hizmeti, sağlıklı ve lezzetli yemek yemenin tek adresi konumunda olmak için, tarihi geçmiş ürün ve katkı maddesi kullanmamaktadır. Yemekleri denetlenmekte olup islami şartları ön planda tutulmaktadır. Menüler insanların günde alması gereken kaloriler hesaplanarak yapılır. Kurulduğu yıldan beri sağlıklı,hijyenik ve kaliteli üretim yapan Samyeli Catering, tabldot yemek sektöründe sanayileşmeyecek kadar lezzet odaklıdır. Kaliteli madde kullanımı, tecrübeli kadrosu ve hizmet sevgisiyle müşterilerine ulaşmak temel hedefidir. Kimya mühendislerince belirlenen yemeklerin sonucunda ortaya çıkan yemekler yemeğin ustaları aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Yüksek düzeyde gerçekleştirilen standartlarla donatılmış mutfak sürekli eğitim ve denetimlerle takip edilen bir üretim sistemi mevcuttur. Mühendisler tarafından programlanan bu hijyen, sağlık ve kalite eğitimleri yine bu grup tarafından denetlenir. Tabldot yemek Hizmeti firmaların adreslerine teslim edilmektedir. Kalite takibi gereği hizmet verilen firmalar istikrarlı olarak ziyaret edilir.

Samyeli Catering Tabldot Yemek Hizmeti amaçlarının başında tüm firmalara yüksek kalite standartlarında hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyetlerini arttırmak ve korumak müşterilere seri çözümler üreterek istikrarlı çözüm ortağı olmaktır. Samyeli Catering çalışanların iş sağlığı ve güvenliğini kayıtsız şartsız korumak ve çalışanlara kaliteli üretim bilincini arttırarak devam ettirmek temel ilkelerindendir. Genç ve dinamik kadrosuyla sürekli büyüyen ve gelişen pazarda yemeği sanayileştirmeden sağlam bir yer edinmektir. Yemeklerde helal olmayan hiçbir ürün kullanılmamaktadır.

Tabldot Yemek Hizmeti çerçevesinde üretilen yemekler, ısı kaybetmeden, dış etkilerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Tabldot yemek hizmetinde kullandığımız kap, çatal, bıçak, kaşık gibi ekipmanlar günlük olarak tarafınıza hijyenik bir şekilde teslim olunacaktır. Dilek ve şikayetlere anında müdahale edebilecek tecrübeli kadrosuyla çözüm odaklı çalışmaktadır. Güvenli gıda üretiminin tüm gereklerini, aynı özenle, yerinde üretilen hizmet noktalarında da devam ettirmekte ve gerekli olan hijyen standartlarının sürekliliğini sağlamaktadır. Günlük olarak 4 çeşit, 5 çeşit, 6 çeşit hatta 7 çeşit tabldot yemek sunulmaktadır.